KurumsalHotel Rena, yaz aylarında eşsiz güzellikteki plajı ve hemen gerisindeki havuzuyla, yazın ve güneşin keyfini çıkarmanız için hizmetinizde. 16'sı suit toplam 72 odası, spor salonu, saunası, çocuk bahçesi ile eğlenceli ve huzurlu bir tatil sunuyor.

1 Kral suit, 16 suit ve 55 çift kişilik odamız, ve 170 yatak kapasitemiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Kral Suit

Kral suitlerimizin birinde bir yatak odası , bir salon ve bir antre (tercihe göre iki kişilik yatak konulabilir), iki banyo ve iki balkon bulunmaktadır. "The other king suit has one bad room one living room, two bathrooms and a rooftop deck with a great view of Edremit Bay."

Suit

Suit odalarımızda bir yatak odası , bir salon ve bir antre (tercihe göre iki kişilik yatak konulabilir), bir banyo ve bir balkon bulunmaktadır.(4 adet suit odada 2 balkon mevcuttur.)

Cift Kisilik Oda

Çift kişlik odalarımızda yatak odası, banyo ve balkon bulunmaktadır. Tercihe göre çift veya tek kişilik yatak seçilebilir.


Havuz


Siz denizin yanı başındaki havuzun tadını çıkarırken, çocuğunuz da hemen yanındaki çocuk havuzunda eğlenebilir. Dilerseniz Pool Bar hemen yanınızda.

Restaurant


Hafif ve lezzetli Ege mutfağının en iyi örneklerinden özenle seçilerek beğeninize sunulan menümüzde Çanakkale’nin bereketli topraklarında yetişen en taze sebzeler kullanılmaktadır. Bölgeye has zeytin, zeytinyağı, et, peynir ve yoğurt yemeklerimize kendine has lezzetini vermektedir. Devamı...

Lobby Bar


Lobby bar günün 24 saati her türlü soğuk/sıcak içecek siparişiniz için hizmetinizdedir.

Odalarımız